Gabinet fizjoterapii Pruszków

Fizjoterapia Pruszków

Gabinet fizjoterapii Fizjostrefa to miejsce, w którym specjaliści zajmujący się rehabilitacją oraz leczeniem urazów oraz schorzeń układu ruchu oferują swoje usługi. Zakres usług w takim gabinecie jest bardzo szeroki i zróżnicowany, a każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście i kompleksową opiekę.

Fizjoterapeuci pracujący w gabinecie oferują wiele różnych terapii, które mają na celu przywrócenie funkcjonalności i sprawności pacjentom cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości. Wśród najpopularniejszych terapii znajdują się:

Masaż – to jedna z najstarszych metod terapeutycznych, polegająca na mechanicznym uciskaniu i rozluźnianiu mięśni. Masaż poprawia krążenie krwi oraz limfy, co wpływa na zmniejszenie obrzęków i bólu. Masaż może być stosowany zarówno jako terapia samodzielna, jak i jako element innych metod fizjoterapeutycznych.

Ćwiczenia – fizjoterapeuci stosują wiele różnych ćwiczeń, które mają na celu poprawić siłę mięśni, zwiększyć elastyczność oraz przywrócić pełną sprawność ruchową. Ćwiczenia mogą być wykonywane zarówno w gabinecie, jak i w domu pacjenta.

W naszym gabinecie fizjoterapii, pomagamy pacjentom w powrocie do pełnej zdolności ruchowej.