Nasz zespół

Fizjostrefa to zespół wykwalifikowanych specjalistów. Nasi fizjoterapeuci świadczą usługi w zakresie fizjoterapii, urofizjoterapii, terapii dziecięcej, dietetyki oraz masażu.

Nasz zespół

fizjoterapeuci

Sebastian Siekierka

Fizjoterapeuta i trener personalny. Na co dzień pomaga ludziom dojść do pełnej sprawności fizycznej. W swojej pracy zajmuje się redukcją bólu pacjentów, który nie pozwala im normalnie funkcjonować. Pomaga przede wszystkim osobom z ostrymi oraz przewlekłymi problemami kręgosłupa, bólami kolan, barków oraz innych bólów kończyn górnych i dolnych. Zajmuje się także pacjentami z problemami trzewnymi, migreną i bólami głowy.

W swojej skrzynce z „narzędziami” wykorzystuje wiele metod, dzięki którym w szybki sposób jest w stanie pomóc swoim pacjentom. Są to między innymi pinoterapia, suche igłowanie, terapie manualne, czy terapia nerwowo-mięśniowa. Sebastian opiera się na triadzie zdrowia – gdzie wpływ na nasze zdrowie ma zarówno struktura, biochemia oraz psychosomatyka.

Sebastian Cich

Sebastian jest fizjoterapeutą oraz dietetykiem klinicznym. Posiada doświadczenie w pracy z osobami ze schorzeniami ortopedycznymi i neurologicznymi. Zajmuje się terapią manualną, treningiem medycznym oraz masażem.

W prowadzonej terapii z pacjentem wykorzystuję suche igłowanie, pinoterapię oraz rozluźnianie mięśniowo – powięziowe. W swojej pracy twierdzi że najważniejszy jest człowiek, stawia na indywidualne podejście do każdego by pomóc mu wrócić do sprawności jak najszybciej.

Uważa, że nie ma beznadziejnych przypadków, tylko takie, nad którymi trzeba się bardziej zastanowić.

fizjoterapeuci
fizjoterapeuci

Urszula Siekierka

Trenerka medyczna oraz masażystka. Pomaga  pacjentom rozpocząć lub powrócić do zdrowej i rozsądnej aktywności fizycznej. Posiada umiejętności do pracy z różnymi schorzeniami. Lubi również pracować z kobietami w ciąży oraz po porodzie.

Jest także instruktorką korektywy i kompensacji wad postawy. Można ją znaleźć też na siłowni, gdzie zadba o waszą sylwetkę, biorąc pod uwagę profilaktykę zdrowotną. Dodatkowo zaprasza na masaż każdego, kto ma ochotę na wyciszenie oraz relaks. Posiada w swojej ofercie szereg ciekawych masaży. Jest osobą bardzo empatyczną i cierpliwą.

Agnieszka Szczepocka​

Zapraszamy do zapisów na fizjoterapię uroginekologiczną. Mgr Agnieszka Szczepocka zajmuję się przede wszystkim:

  • terapią dysfunkcji dna miednicy takimi jak: nietrzymanie moczu, parcia naglące, pęcherz nadreaktywny, obniżenia narządów miednicy mniejszej, dolegliwości bólowe
  • opieką w ciąży i po porodzie: bóle kręgosłupa, rozejście mięśnia prostego brzucha, praca z blizną, treningami.
fizjoterapeuci
fizjoterapeuci

Justyna Karczewska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia, a także dyplomowany technik masażysta. Cały czas doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach z dziedziny fizjoterapii uroginekologicznej. Dzięki temu może zaoferować swoim pacjentkom najnowsze i najskuteczniejsze metody leczenia.

Posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną, dzięki czemu potrafi indywidualnie podejść do każdej pacjentki. W swojej pracy kładzie duży nacisk na komunikację i miłą atmosferę, dzięki czemu pacjentki czują się swobodnie i otwarcie rozmawiają o swoich problemach.

Specjalizuje się w terapii uroginekologicznej kobiet. Pomaga kobietom zmagającym się z bolesnymi miesiączkami, nietrzymaniem moczu, bolesnymi stosunkami, endometriozą, obniżeniem narządów, rozejściem mięśnia prostego brzucha, a także przygotowuje je do ciąży i porodu oraz pomaga wrócić do formy po porodzie.

Artur Kownacki

Fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej, instruktor metody integracji sensorycznej. Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od ponad dekady w zawodzie fizjoterapeuty, prowadzący prywatną praktykę.

Pracuje z niemowlętami i dziećmi mającymi problemy neurologiczne, ortopedyczne oraz sensoryczne. Zdobył też doświadczenie w pracy z pacjentami z bólem kręgosłupa.

Uczestnik i prelegent na konferencjach związanych z tematyką dziecięcą. Szczególnie zainteresowany spuścizną A. Jean Ayres i Metodą Integracji Sensorycznej, regularnie śledzi doniesienia naukowe i pogłębia wiedzę z tej dziedziny w Sensory Integration Education. Wykładowca na studiach podyplomowych z dziedziny integracji sensorycznej w Ateneum – Akademii Nauk Stosowanych w Gdańsku i APS w Warszawie.

ba4f19af-566c-4afe-a198-4700b125410f
fizjoterapeuci

Michał Kolbusz

Technik masażysta, specjalizujący się w masażu leczniczym i estetycznym. W swojej pracy łączy zachodnie techniki pracy z ciałem, wywodzące się z masażu klasycznego z wielowiekowym dziedzictwem japońskiego masażu Kobido. Oferuje m.in. innowacyjne techniki masażu liftingująco-modelujacego ciała, zaawansowaną multiterapię twarzy Kobido oraz głęboko rozluźniające masaże klasyczne.

Wyznaje zasadę, że każdy masaż musi być zarazem efektywnym jak i przyjemnym doświadczeniem. Każdy zabieg dostosowuje do wymagań klientki/klienta, aby zapewnić nie tylko efekt terapeutyczny, ale również głęboki relaks.