Nasz zespół

Fizjostrefa to zespół wykwalifikowanych specjalistów. Nasi fizjoterapeuci świadczą usługi w zakresie fizjoterapii, urofizjoterapii, terapii dziecięcej, dietetyki oraz masażu.

Nasz zespół

fizjoterapeuci

Sebastian Siekierka

Fizjoterapeuta i trener personalny. Na co dzień pomaga ludziom dojść do pełnej sprawności fizycznej. W swojej pracy zajmuje się redukcją bólu pacjentów, który nie pozwala im normalnie funkcjonować. Pomaga przede wszystkim osobom z ostrymi oraz przewlekłymi problemami kręgosłupa, bólami kolan, barków oraz innych bólów kończyn górnych i dolnych. Zajmuje się także pacjentami z problemami trzewnymi, migreną i bólami głowy. W swojej skrzynce z „narzędziami” wykorzystuje wiele metod, dzięki którym w szybki sposób jest w stanie pomóc swoim pacjentom. Są to między innymi pinoterapia, suche igłowanie, terapie manualne, czy terapia nerwowo-mięśniowa. Sebastian opiera się na triadzie zdrowia – gdzie wpływ na nasze zdrowie ma zarówno struktura, biochemia oraz psychosomatyka.

Sebastian Cich

Absolwent studiów drugiego stopnia na kierunku fizjoterapia. Obecnie student dietetyki ze specjalizacją dietetyki klinicznej na Wyższej Szkole Rehabilitacji. Posiada doświadczenie w pracy z osobami ze schorzeniami ortopedycznymi i neurologicznymi. Zajmuje się treningiem medycznym, terapią manualną oraz masażem. W prowadzonej terapii wspomaga się suchym igłowaniem, pinoterapią oraz rozluźnianiem mięśniowo – powięziowym.

W pracy Sebastiana najważniejszy jest człowiek, stawia na indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta, by pomóc mu wrócić do sprawności.

fizjoterapeuci
fizjoterapeuci

Urszula Jakubowska

Trenerka medyczna oraz masażystka. Pomaga  pacjentom rozpocząć lub powrócić do zdrowej i rozsądnej aktywności fizycznej. Posiada umiejętności do pracy z różnymi schorzeniami. Lubi również pracować z kobietami w ciąży oraz po porodzie. Jest także instruktorką korektywy i kompensacji wad postawy. Można ją znaleźć też na siłowni, gdzie zadba o waszą sylwetkę, biorąc pod uwagę profilaktykę zdrowotną. Dodatkowo zaprasza na masaż każdego, kto ma ochotę na wyciszenie oraz relaks. Posiada w swojej ofercie szereg ciekawych masaży. Jest osobą bardzo empatyczną i cierpliwą.

Kinga Pogonowska

Fizjoterapeutka dziecięca NDT Bobath. Od początku kariery zawodowej pracuje z dziećmi z szeroko pojętymi problemami neurorozwojowymi. Specjalizuje się w:

 • fizjoterapii niemowląt
 • terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju
 • rehabilitacji dzieci z dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego.

Fizjoterapia dziecięca to jej pasja, a w tej pięknej przygodzie towarzyszą jej zawsze słowa Janusza Korczaka: „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

fizjoterapeuci4
fizjoterapeuci

Olga Bojko

Olga od dziecka miała zamiłowanie do masażu ponieważ jej mama jest fizjoterapeutką. Jest po kursie 1 i 2 stopnia masażu. W obecnej chwili jest słuchaczem na IV semestrze w Collegium służb medycznych i społecznych na kierunku Technik Masażysta. Przez ostatnie lata szkoliła się, zdobywała wiedzę na temat różnych technik masażu i jak ich dostosowania w pracy z ciałem. Swoje doświadczenie zdobywała w salonie Spa, ale i również miałam praktyki w gabinecie rehabilitacji i fizjoterapii. Masaże które wykonuje:

 • klasyczny
 • izometryczny, limfatyczny, tensegracyjny, segmentarny
 • relaksacyjny (ciepła świecą, aromaterapia)
 • antycellulitowy (bańki chińskie)
 • pałeczkami bambusowymi
 • wśród kobiet bardzo cieszy się zainteresowaniem japoński masaż twarzy kobido

Kamil Hałas

Kamil Hałas pracuje jako fizjoterapeuta głównie z pacjentami ortopedycznymi oraz neurologicznymi. Zajmuje się masażem, terapią manualną oraz pinoterapia.

Zapraszamy do zapisów.

312454518_145254124927153_937261728410958580_n
317371382_153309300788302_9137197093863180785_n

Agnieszka Szczepocka

Zapraszamy do zapisów na fizjoterapię uroginekologiczną. Mgr Agnieszka Szczepocka zajmuję się przede wszystkim:

 • terapią dysfunkcji dna miednicy takimi jak: nietrzymanie moczu, parcia naglące, pęcherz nadreaktywny, obniżenia narządów miednicy mniejszej, dolegliwości bólowe
 • opieką w ciąży i po porodzie: bóle kręgosłupa, rozejście mięśnia prostego brzucha, praca z blizną, treningami.